پیشینه

تصویر شماره یک صفحه پیشینه
تصویر شماره دوصفحه پیشینه

گروه صنایع کیش چوب در سال 1382 با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در زمینی به وسعت 20 هکتار در جزیره زیبای کیش راه اندازی شد. 
بنیانگذاران مجموعه ، جزیره کیش را به دلیل موقعیت استراتژیک در منطقه خلیج همیشه فارس و در راستای پاسخگوئی به نیازهای داخلی و همچنین تامین نیاز منطقه ای و فرا منطقه ای انتخاب نمودند . 
شرکت کیش چوب با اتکا به ماشین آلات بروز اروپایی و سرمایه ارزشمند دانش نیروی انسانی ماهر خود ، با برند تجاری کیش چوب موفق به اخذ گواهینامه ها و استانداردهای متعدد بین المللی جهت تولید محصولات خود گردیده است . 
تنها دارنده جایزه بین المللی عقاب طلائی کیفیت و پرستیژ اروپا از اسپانیا ، تندیس بلورین برترین تولید کننده کابینت کشور از نمایشگاه HOFEX در دو سال متوالی ، قرار گرفتن در لیست یکصد برند برتر ایران در سال 1394  گزیده ای  از این افتخارات است . 
شرکت کیش چوب تنوع گسترده ای از مصنوعات چوبی را تولید و به بازار داخلی و صادراتی عرضه می کند ، که به لحاظ گستردگی در تولید و سطح کیفیت ، در منطقه خاورمیانه بی نظیر بوده و بزرگترین سایت تولیدی این محصولات می باشد . 
در پائیز 1397 با مشارکت هلدینگ ازنو ، گروه ازنو – کیش چوب تاسیس تا با استفاده از ظرفیت و توانمندی های ارزشمند هر دو مجموعه، برگ زرین دیگری در تاریخ پر افتخار ملت بزرگ ایران رقم زده  و در راستای عزت و افتخار ملی سرزمینمان سهیم گردیم.